Bielszkło - szklarstwo 24h

Współpracują z nami

Meblobest – marka znana w branży usług meblarskich. Od lat zdobywa uznanie na rodzimym rynku realizując i wykonując aranżacje meblowe dla domu oraz wnętrz użytkowych. Meblobest specjalizuje się w szafach i meblach do garderoby, zabudowie kuchennej, meblach łazienkowych, do sypialni, salonu, przedpokoju, pokoju dziecięcego. Na zlecenie Klientów biznesowych Firma Meblobest wykonuje także zabudowę meblową punktów usługowych, butików, salonów kosmetycznych i SPA, hoteli, a także przygotowuje i realizuje projekty mebli specjalistycznych do aptek, gabinetów lekarskich, salonów masażu itp. Firmy Meblobest i Bielszkło wielokrotnie miały okazje współpracować przy projektach, w których zabudowa meblowa zawierała w sobie komponenty szklane: płaszczyzny przesuwne, elementy drzwiowe, lustra między meblami. Dzięki wpisaniu w projekt meblarski motywów ze szkła gotowa realizacja zyskiwała na lekkości i efekcie światła, przestrzeni. Polecamy stronę firmy www.meblobest.com, na której można zapoznać się z pełną ofertą i prezentacją wybranych realizacji.

 

BIEL-Biuro – Nasza firma korzysta z usług BIEL-Biura w zakresie pozycjonowania i autoprezentacji marketingowej oraz w codziennej administracji korespondencją i tworzenia pism ofertowych. BIEL-Biuro obok tych usług zajmuje się przede wszystkim tworzeniem na zlecenie pozwów do sądów: cywilnych i kościelnych oraz pozostałych dokumentów urzędowych. To tutaj powstają pozwy: rozwodowe i alimentacyjne, odwołania w sprawach karnych, pisma w sprawie roszczeń finansowych oraz pozostałych przedmiotów powództwa cywilnego, skargi powodowe w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, pisma do ZUS, Urzędu Skarbowego i innych instytucji życia publicznego. Na www.napisz-pozew.pl szczegółowe informacje ofertowe tej firmy, której działalność, dzięki zdalnemu przesyłowi informacji obejmuje obszar całej Polski wychodząc także poza granice kraju.

 

Ceramika PILCH - Ceramika Pilch istnieje na rynku swojej branży już od 30 lat. Producent płytek ceramicznych z Jasienicy to dziś marka światowa – znana także klientom z Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rumunii i Węgier. Ceramika PILCH to profesjonalizm produkcji i finezja wykończeń. A skoro płytki to przestrzeń kuchenna i łazienkowa, której nieodzowną częścią są szklane aranżacje i wykończenia z luster. Miło nam, że zostaliśmy zaproszeni przez Ceramikę PILCH do współpracy, którą realizujemy od początku istnienia naszej Firmy. Bielszkło zrealizowało niejedną prezentację dla Salonu w Jasienicy i z przyjemnością zaprasza Klientów do odwiedzenia salonów Ceramiki PILCH, życząc udanych zakupów. Stałym Klientom przypominamy, a nowych informujemy, że szczegółową ofertę znaleźć można na www.pilch.pl

 

Black-Kajman – Nasza współpraca z Black-Kajman pozwoliła na stworzenie wielu unikalnych realizacji szklanych. Dzięki doświadczeniu i nowatorskim pomysłom p. Ilony Podsiadło udało się przygotować i zrealizować wspólnie zarówno projekty wnętrz z elementami szklanymi i wykończeniem lustrzanym jak i pojedyncze elementy szklane np. lustra w stylu modern lub retro. Na stronie www.blackkajman.pl dowiedzą się Państwo więcej na temat projektowania 3-D, możliwościach jakie stwarza nowoczesny design a galeria realizacji projektów indywidualnych i komercyjnych stanowić będzie dobry wstęp do przedstawienia własnej wizji wnętrza zaprojektowanego na Państwa zlecenie przez specjalistów z Black-Kajman.