Bielszkło - szklarstwo 24h

Oprawa obrazów

Firma Bielszkło świadczy usługi w zakresie profesjonalnej oprawy obrazów.

W naszej ofercie bogate wzornictwo i kolorystyka ram drewnianych i aluminiowych różnych typów i grubości, od stylu retro aż do modern, polskich i zagranicznych producentów.

Zarówno ramy drewniane jak i aluminiowe wykonano z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość, brak odkształceń i zachowanie oprawionej płaszczyzny w nienaruszonym stanie. Na życzenie Klienta sprowadzimy ramę kształtem i stylem odpowiadającą typowi obrazu, o ile nie posiadamy jej w chwili obecnej.

Do pokrycia warstwy oprawianej - zgodnie z wyborem Klienta i naszymi sugestiami - używamy szkła float lub szkła z antyrefleksem.
Podejmujemy współpracę z salonami fotograficznymi i galeriami obrazów przygotowując gotowe ramy do wykorzystania w działalności artystycznej.

Zajmujemy się oprawą:
- obrazów olejnych, pastelowych i akwarelowych,
- podobrazi,
- zdjęć wszystkich formatów,
- plakatów,
- dyplomów okolicznościowych,
- pamiątek na Chrzest, Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie,
- haftów i wszelkiego rękodzieła wykonywanego na płaszczyźnie.

Jako Firma szklarska świadczymy także profesjonalną usługę oprawy i fazowania szkła i luster wszelkich typów.

Oprawa obrazów i pozostałych przedmiotów według oferty dla Klientów z terenu Podbeskidzia (Bielsko-Biała, Pszczyna, Cieszyn, Żywiec, Czechowice-Dziedzice i okolice).

Koneserów sztuki zapraszamy również do zakupu obrazów pędzla lokalnych artystów oraz zamawiania za naszym pośrednictwem prac prezentujących pejzaże ziem polskich.

Firma Bielszkło zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00
oraz w soboty od 8.00 do 14.00.